1.2.7 Oyun İçi Satın Alımlar

Siyaset RP:ODY

Üst Yönetici
Moderatör
a-Mağaza nedir?
-
Ana sayfa da bulunan mağazadan oyun içerisinde size avantaj sağlayacak vip paketlerinin yanı sıra gelişiminizi hızlandırmak için elmas alabilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyacınıza bağlı oyun parası ile elmas takası yapabilirsiniz.

b-Vip paketleri ve çeşitleri
Bronz Paket (x):
-Reklamsız erişim.

Gümüş Paket (x):
-Reklamsız erişim.
-Günlük ödül; 1 milyon oyun parası, 500 level puanı, 500 başkanlık puanı olarak düzenlenir.
-Eğitim, lisans, iş ve seyahat süreleri %20 oranında azalır.
-Dükkan gelirleri %20 oranında artar.

Altın Paket (x):
-Reklamsız erişim.
-Günlük ödül; 1,5 milyon oyun parası, 750 level puanı, 750 başkanlık puanı olarak düzenlenir.
-Eğitim, lisans, iş ve seyahat süreleri %30 oranında azalır.
-Dükkan gelirleri %30 oranında artar.
-Banka limiti 2 katı artar.

Elmas Paket (x):
-Reklamsız erişim.
-Günlük ödül; 2 milyon oyun parası, 1.500 level puanı, 1.500 başkanık puanı olarak düzenlenir.
-Eğitim, lisans, iş ve seyahat süreleri %50 oranında azalır.
-Dükkan gelirleri %50 oranında artar.
-Banka limiti 2 katı artar.
-Elmas gönderimi açılır.

c-Elmas alımı ve fiyatlandırılması
- 100 elmas: x
300 elmas: x
500 elmas: x
700 elmas: x
1.000 elmas: x
3.000 elmas: x
4.000 elmas x
5.000 elmas: x

ç-Mağazadan nasıl alışveriş yapabilirim?
-
Oyun içerisinden alacağınız ürünü seçtikten sonra uygulama mağazanızın yardımıyla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
-Eğer uygulama mağazasıyla alımda sorun yaşıyorsanız veya almak istemiyorsanız iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşıp iban yoluyla alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için alacağınız ürünü açıklamaya yazıp belirli fiyatı gönderdikten sonra dekontu yönetime göndermeniz yeterli olacaktır

d-Satın alımda sorun yaşıyorum ne yapmalıyım?
-Eğer mağaza alışverişinizde herhangi bir sorun yaşıyorsanız oyun yönetimine ulaşıp destek talep edebilirsiniz.

Geri